De Cecco Tomatsauce med Oliven
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Selleri
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 25 kJ (6 kcal) |
| Fedt | 3,1 g |
| Kulhydrat | 5,2 g |
| heraf sukkerarter | 4,2 g |
| Protein | 1,3 g |
| Kostfibre | 2,6 g |
| Salt | 9,6 g |
Beskrivelse
De Cecco tomatsauce med oliven. Italiensk tomatsauce med tilsat oliven.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr400 g 74,88 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af De Cecco Tomatsauce med Oliven 400 g
De Cecco Tomatsauce med Oliven (400 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De Cecco Tomatsauce med Oliven eller udforske flere Kolonial .