De Cecco Tomatsauce med Chili
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 25 kJ (6 kcal) |
| Fedt | 2,8 g |
| Kulhydrat | 6,4 g |
| heraf sukkerarter | 5,6 g |
| Protein | 1,6 g |
| Kostfibre | 1,3 g |
| Salt | 8,6 g |
Beskrivelse
De Cecco tomatsauce med chili. Italiensk tomatsauce med chili-krydderi.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr400 g 74,88 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af De Cecco Tomatsauce med Chili 400 g
De Cecco Tomatsauce med Chili (400 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De Cecco Tomatsauce med Chili .