De 5 Gaarde Salt kværn
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Europæiske Union |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
De 5 Gaarde salt i kværn. 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag52,88 kr300 g 176,27 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af De 5 Gaarde Salt kværn 300 g
De 5 Gaarde Salt kværn (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 52,88 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De 5 Gaarde Salt kværn eller udforske flere Kolonial .