De 5 Gaarde Mayonnaise med chili
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Holland |
Allergener
ÆgSennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2771 kJ (673 kcal) |
| Fedt | 72,9 g |
| Kulhydrat | 3,1 g |
| heraf sukkerarter | 2,5 g |
| Protein | 1,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
De 5 Gaarde mayonnaise med chili, 220 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag44,94 kr220 g 204,27 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af De 5 Gaarde Mayonnaise med chili 220 g
De 5 Gaarde Mayonnaise med chili (220 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 44,94 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De 5 Gaarde Mayonnaise med chili eller udforske flere Kolonial .