DC Fuldmåne Orange Glasur

DC Fuldmåne Orange Glasur
250 g

Brød & kager›Kager

16,95 kr– 22,00 kr

Billigste pris 16,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

DC fuldmåne appelsin glasur.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    16,95 kr
    250 g67,80 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    250 g79,80 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    22,00 kr
    250 g88,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af DC Fuldmåne Orange Glasur 250 g

DC Fuldmåne Orange Glasur (250 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 22,00 kr — en forskel på 30%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe DC Fuldmåne Orange Glasur eller udforske flere Brød & kager.