Dava No Beef Taco øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 139 kJ (33 kcal) |
| Fedt | 4,5 g |
| Kulhydrat | 26 g |
| heraf sukkerarter | 9,1 g |
| Protein | 39 g |
| Kostfibre | 14 g |
| Salt | 5,8 g |
Beskrivelse
Dava plantebaseret taco-rettighed i økologisk kvalitet, 130 gram.
Priser i dag (3 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag33,14 kr130 g 254,92 kr/kg -
Meny Sidst set i dag35,13 kr130 g 270,23 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag35,50 kr130 g 273,08 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Dava No Beef Taco øko. 130 g
Dava No Beef Taco øko. fra Dava (130 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 33,14 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Wolt Market til 35,50 kr — en forskel på 7% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dava No Beef Taco øko. eller udforske flere Kød & fisk .