Produkt Detaljer
| Oprindelse | Europæiske Union |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1467 kJ (346 kcal) |
| Fedt | 0,4 g |
| Kulhydrat | 85 g |
| heraf sukkerarter | 11 g |
| Protein | 4,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Dava lakridspulver fra Danmark i 60 g pose. Pulveriseret lakrids til brug i bagværk og slik.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag24,95 kr60 g 415,83 kr/kg -
Spar Sidst set i dag24,95 kr60 g 415,83 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag27,09 kr60 g 451,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris