Dava Ekstra Jomfruolivenolie Spray
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Europæiske Union |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 335 kJ (80 kcal) |
| Fedt | 9,1 g |
| Kulhydrat | 7,1 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Dava ekstra jomfruolivenolie i spray-flaske. 200 ml.
Priser i dag (4 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag39,95 kr200 ml 199,75 kr/l -
Føtex Sidst set i dag39,95 kr200 ml 199,75 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag39,95 kr200 ml 199,75 kr/l -
Meny Sidst set i dag40,30 kr200 ml 201,50 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Dava Ekstra Jomfruolivenolie Spray 200 ml
Dava Ekstra Jomfruolivenolie Spray fra Dava (200 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 40,30 kr — en forskel på 1% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dava Ekstra Jomfruolivenolie Spray eller udforske flere Kolonial .