Dava Afskallede hampefrø øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2406 kJ (581 kcal) |
| Fedt | 48 g |
| Kulhydrat | 1,9 g |
| heraf sukkerarter | 1,7 g |
| Protein | 33 g |
| Kostfibre | 4,6 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Dava afskallede hampefrø fra økologisk dyrkning, 300 g.
Priser i dag (3 butikker)
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Dava Afskallede hampefrø øko 225 g
Dava Afskallede hampefrø øko fra Dava (225 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 45,15 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Nemlig til 47,96 kr — en forskel på 6% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dava Afskallede hampefrø øko eller udforske flere Kolonial .