Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Glutenfri
Nøglehulsmærket
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1319 kJ (313 kcal) |
| Fedt | 2 g |
| Kulhydrat | 46 g |
| heraf sukkerarter | 3,9 g |
| Protein | 19 g |
| Kostfibre | 18 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Danske Ingrid økologiske hele ærter, 300 g. Danske økologiske ærter.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag29,95 kr300 g 99,83 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr300 g 99,83 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag30,09 kr300 g 100,30 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris