Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret ☪️ Halal
Nøglehulsmærket
Bedre Dyrevelfærd (2 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 500 kJ (119 kcal) |
| Fedt | 5 g |
| Kulhydrat | 2,5 g |
| heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 16 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,2 g |
Beskrivelse
Danske Familiegårde kyllingemedisterpølse på 400 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag39,95 kr400 g 99,88 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris