Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret ☪️ Halal
Nøglehulsmærket
Bedre Dyrevelfærd (2 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 445 kJ (106 kcal) |
| Fedt | 1 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 24 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Frisk kyllingeinderfilet fra Danske Familiegårde. Vægt 1 kg. Holdbarhedsdato 02-12-2025.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag117,95 kr1 kg 117,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris