Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Bedre Dyrevelfærd (2 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1301 kJ (314 kcal) |
| Fedt | 28 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 16 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Stegeflæsk i skiver fra Danske Egnsgårde, 500 g. Dansk kvalitetsprodukt.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag62,95 kr1 stk 62,95 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris