Danpen Attack Elefantsnot

Danpen Attack Elefantsnot
50 g

Personlig pleje›Toiletartikler

10,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Danpen Attack Elefantsnot surt gelé slik. 50 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,00 kr
    50 g200,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    10,00 kr
    50 g200,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    10,00 kr
    50 g200,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Danpen Attack Elefantsnot 50 g

Danpen Attack Elefantsnot fra Danpen (50 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Danpen Attack Elefantsnot eller udforske flere Personlig pleje.