Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 714 kJ (172 kcal) |
| Fedt | 12 g |
| Kulhydrat | 4,6 g |
| heraf sukkerarter | 0,7 g |
| Protein | 12 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Danish Crown medister, 400 g. Sidste anvendelsesdato 30-12-2024.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag27,96 kr400 g 69,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris