Cult Energy Sugar Free

Cult Energy Sugar Free
330 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

9,25 kr– 10,25 kr

Billigste pris 9,25 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi19 kJ (4 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0,19 g

Scoring

Nutri-ScoreNutri-Score C
NOVA-gruppe4 – Ultraforarbejdet

Beskrivelse

Cult Energy energidrik uden sukker. 330 ml dåse.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    9,25 kr
    330 ml28,03 kr/l
  • MenySidst set i dag
    9,95 kr
    330 ml30,15 kr/l
  • Spar24 for 149,00 kr · 6,21 kr/stk · spar 97,00 krSidst set i dag
    10,25 kr
    330 ml31,06 kr/l

Prishistorik (30 dage)

9 kr10 kr10 kr11 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cult Energy Sugar Free 330 ml

Cult Energy Sugar Free (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,25 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 10,25 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cult Energy Sugar Free eller udforske flere Drikkevarer.