Crispy Food Cornflakes
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 169 kJ (40 kcal) |
| Fedt | 0,2 g |
| Kulhydrat | 8,5 g |
| heraf sukkerarter | 4,7 g |
| Protein | 8,5 g |
| Kostfibre | 2,6 g |
| Salt | 4,9 g |
Beskrivelse
Cornflakes fra Crispy Food i 1 kg pakning. Sprød morgenmadsfrokost.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,90 kr1 kg 24,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Crispy Food Cornflakes 1 kg
Crispy Food Cornflakes (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 24,90 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Crispy Food Cornflakes eller udforske flere Kolonial .