Corny Big Müslibar Saltkaramel
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 175 kJ (42 kcal) |
| Fedt | 1,4 g |
| Kulhydrat | 6,6 g |
| heraf sukkerarter | 2,3 g |
| Protein | 5 g |
| Kostfibre | 5,1 g |
| Salt | 1,1 g |
Beskrivelse
Corny Big müslibar med saltkaramel, 40 g.
Priser i dag (9 butikker)
Vis grænsehandel-
Poetzsch Padborg (AI-matchet produkt) Sidst set i dag4,99 kr40 g 124,75 kr/kg -
Meny Sidst set i dag5,00 kr40 g 125,00 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag5,00 kr40 g 125,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag6,00 kr40 g 150,00 kr/kg -
Spar Sidst set i dag9,95 kr40 g 248,75 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag10,95 kr40 g 273,75 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag10,95 kr40 g 273,75 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag14,95 kr40 g 373,75 kr/kg - Tidligere priser
-
Min Købmand Tilbudsavis Sidst set 2 dage siden6,00 kr40 g 150,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Corny Big Müslibar Saltkaramel 40 g
Corny Big Müslibar Saltkaramel fra Corny (40 g) sammenlignes på tværs af 9 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 4,99 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Wolt Market til 14,95 kr — en forskel på 200% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Corny Big Müslibar Saltkaramel eller udforske flere Slik & snacks .