Colgate Mellerums Børste Str. 0

Colgate Mellerums Børste Str. 0
8 stk

Personlig pleje›Tandpleje

33,50 kr– 33,95 kr

Billigste pris 33,50 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Colgate børste i størrelse 0 med bløde børster til børn. Pakke indeholder 8 stk.

Priser i dag (4 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    33,50 kr
    8 stk4,19 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    33,50 kr
    8 stk4,19 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    33,95 kr
    8 stk4,24 kr/stk
  • Tidligere priser
  • SparSidst set 2 dage siden
    34,95 kr
    8 stk4,37 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

34 kr34 kr35 kr35 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Colgate Mellerums Børste Str. 0 8 stk

Colgate Mellerums Børste Str. 0 fra Colgate (8 stk) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 33,50 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Meny til 33,95 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Colgate Mellerums Børste Str. 0 eller udforske flere Personlig pleje.