Cockburnäs Fine White Port

Cockburnäs Fine White Port
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

69,95 kr– 73,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cockburnäs Fine White Port fra Portugal med 19% alkohol. 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    73,95 kr
    750 ml98,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

65 kr70 kr75 kr80 kr85 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cockburnäs Fine White Port 750 ml

Cockburnäs Fine White Port (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 73,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cockburnäs Fine White Port eller udforske flere Drikkevarer.