Cockburnäs Fine Tawny Port

Cockburnäs Fine Tawny Port
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

69,95 kr– 73,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Portugisisk Fine Tawny portvin fra Cockburnäs i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    70,84 kr
    750 ml94,45 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    73,95 kr
    750 ml98,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

68 kr70 kr72 kr74 kr76 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cockburnäs Fine Tawny Port 750 ml

Cockburnäs Fine Tawny Port (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 73,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cockburnäs Fine Tawny Port eller udforske flere Drikkevarer.