Cockburnäs Fine Ruby Port

Cockburnäs Fine Ruby Port
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

63,95 kr– 74,95 kr

Billigste pris 63,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cockburnäs Fine Ruby port fra Portugal i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    63,95 kr
    750 ml85,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr65 kr70 kr75 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cockburnäs Fine Ruby Port 750 ml

Cockburnäs Fine Ruby Port (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 63,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 74,95 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cockburnäs Fine Ruby Port eller udforske flere Drikkevarer.