Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Blandet oprindelse |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk chili mix, 70 g. Frisk blanding af røde og grønne chili til madlavning.
Priser i dag (2 butikker)
-
Rema 1000 Sidst set i dag14,00 kr70 g 200,00 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag16,00 kr70 g 228,57 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris