Beskrivelse
Cheasy skyr med mango og lime smag, 0,2% fedt, 1 kilogram. Islandsk naturjoghurt.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret Uden tilsat sukker
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 236 kJ (59 kcal) |
| Fedt | 0.2 g |
| heraf mættet fedt | 0.1 g |
| Kulhydrat | 5.1 g |
| heraf sukkerarter | 4.8 g |
| Protein | 8.3 g |
| Kostfibre | 0.14 g |
| Salt | 0.1175 g |
Priser i dag (12 butikker)
Vis grænsehandel-
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag11,75 kr11,75 kr/stk -
Fakta Tyskland Sidst set i dag20,00 kr20,00 kr/stk -
Fleggaard(AI-matchet produkt) Sidst set i dag20,00 kr20,00 kr/stk -
Calle(AI-matchet produkt) Sidst set i dag20,00 kr20,00 kr/stk -
Spar Sidst set i dag22,00 kr22,00 kr/stk -
BilkaToGo Tilbud slutter d. 11. april Sidst set i dag22,00 kr22,00 kr/stk -
Netto Sidst set i dag28,95 kr28,95 kr/stk -
Meny Sidst set i dag28,95 kr28,95 kr/stk -
Rema 1000 Sidst set i dag28,95 kr28,95 kr/stk -
Wolt Market Sidst set i dag31,50 kr31,50 kr/stk -
Min Købmand Sidst set i dag33,95 kr33,95 kr/stk - Tidligere priser
-
Føtex Sidst set 4 dage siden28,95 kr28,95 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris