Chatel Dijon Sennep Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Frankrig |
Allergener
Sennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 53 kJ (13 kcal) |
| Fedt | 9 g |
| Kulhydrat | 2,8 g |
| heraf sukkerarter | 2 g |
| Protein | 6 g |
| Kostfibre | 7,4 g |
| Salt | 2,8 g |
Beskrivelse
Økologisk Dijon sennep fra Chatel i 370 g glas.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr370 g 67,43 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Chatel Dijon Sennep Øko 370 g
Chatel Dijon Sennep Øko (370 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Chatel Dijon Sennep Øko eller udforske flere Kolonial .