Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 123 kJ (29 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 3,5 g |
| Protein | 3 g |
| Kostfibre | 1,5 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Champignon champignon-svampe, 250 g. Dansk klasse 1 kvalitet.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag16,00 kr250 g 64,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris