Cervera Remouladepure
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenSennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 519 kJ (124 kcal) |
| Fedt | 2,1 g |
| Kulhydrat | 22 g |
| heraf sukkerarter | 21 g |
| Protein | 2,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Remouladepure fra Cervera. 320 g glas.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag40,95 kr320 g 127,97 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Cervera Remouladepure 320 g
Cervera Remouladepure (320 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 40,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cervera Remouladepure eller udforske flere Kolonial .