Cerruti Aftershave Lotion

Cerruti Aftershave Lotion
100 ml

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

161,60 kr– 202,00 kr

Billigste pris 161,60 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cerruti aftershave lotion i 100 ml flaske. Mænds plejeprodukt.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    161,60 kr
    100 ml1616,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    161,60 kr
    100 ml1616,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    202,00 kr
    100 ml2020,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

140 kr160 kr180 kr200 kr220 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cerruti Aftershave Lotion 100 ml

Cerruti Aftershave Lotion fra Cerruti (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 161,60 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 202,00 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cerruti Aftershave Lotion eller udforske flere Personlig pleje.