Catrice Glossy Læbepomade 010 Life In Rosé

Catrice Glossy Læbepomade 010 Life In Rosé
10 ml

Personlig pleje›Makeup

30,00 kr

Billigste pris 30,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Catrice glossy læbepomade i variant 010 Life In Rosé med glinsende finish.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    30,00 kr
    10 ml3000,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    30,00 kr
    10 ml3000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    30,00 kr
    10 ml3000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Catrice Glossy Læbepomade 010 Life In Rosé 10 ml

Catrice Glossy Læbepomade 010 Life In Rosé fra Catrice Cosmetics (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Catrice Glossy Læbepomade 010 Life In Rosé eller udforske flere Personlig pleje.