Catrice Gloss Læbestift 050 Glacé Macchiato

Catrice Gloss Læbestift 050 Glacé Macchiato
3 g

Personlig pleje›Makeup

40,00 kr

Billigste pris 40,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Catrice gloss læbestift i variant 050 Glacé Macchiato med glinsende finish.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    40,00 kr
    3 g13333,33 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    40,00 kr
    3 g13333,33 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    40,00 kr
    3 g13333,33 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Catrice Gloss Læbestift 050 Glacé Macchiato 3 g

Catrice Gloss Læbestift 050 Glacé Macchiato fra Catrice Cosmetics (3 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 40,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Catrice Gloss Læbestift 050 Glacé Macchiato eller udforske flere Personlig pleje.