Catrice Flydende Læbestift 100 Coffee Date

Catrice Flydende Læbestift 100 Coffee Date
1 ml

Personlig pleje›Makeup

43,00 kr

Billigste pris 43,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Flydende læbestift fra Catrice i farve 100 Coffee Date, 4,5 ml. Langvarig formel.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    43,00 kr
    4.5 ml9555,56 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    43,00 kr
    1 ml43000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    43,00 kr
    1 ml43000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

43 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Catrice Flydende Læbestift 100 Coffee Date 1 ml

Catrice Flydende Læbestift 100 Coffee Date fra Catrice Cosmetics (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 43,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Catrice Flydende Læbestift 100 Coffee Date eller udforske flere Personlig pleje.