Catrice Flydende Eyeliner

Catrice Flydende Eyeliner
1 ml

Personlig pleje›Makeup

29,00 kr

Billigste pris 29,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Catrice flydende eyeliner i 1,1 ml. Væskebaseret eyeliner med præcisionspensil.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    29,00 kr
    1.1 ml26363,64 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    29,00 kr
    1 ml29000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    29,00 kr
    1 ml29000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

29 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Catrice Flydende Eyeliner 1 ml

Catrice Flydende Eyeliner fra Catrice Cosmetics (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Catrice Flydende Eyeliner eller udforske flere Personlig pleje.