Catrice Cosmetics Mascara Sensitiv

Catrice Cosmetics Mascara Sensitiv
9 ml

Personlig pleje›Makeup

35,00 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Catrice Cosmetics mascara formuleret til sensitive øjne. 9 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    9 ml3888,89 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,00 kr
    9 ml3888,89 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    9 ml3888,89 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Catrice Cosmetics Mascara Sensitiv 9 ml

Catrice Cosmetics Mascara Sensitiv fra Catrice Cosmetics (9 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Catrice Cosmetics Mascara Sensitiv eller udforske flere Personlig pleje.