Castus Grinebidder Frugtfigurer Hindbær
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1320 kJ (314 kcal) |
| Fedt | 2 g |
| Kulhydrat | 66 g |
| heraf sukkerarter | 59 g |
| Protein | 2,3 g |
| Kostfibre | 11 g |
| Salt | 0,4 g |
Beskrivelse
Frugtfigurer med hindbær og rabarber/rødbede fra Castus Grinebidder. 7 x 10 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag19,95 kr70 g 285,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Castus Grinebidder Frugtfigurer Hindbær 70 g
Castus Grinebidder Frugtfigurer Hindbær (70 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castus Grinebidder Frugtfigurer Hindbær eller udforske flere Slik & snacks .