Castus Grinebidder Frugtfigurer Æble
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1328 kJ (316 kcal) |
| Fedt | 2 g |
| Kulhydrat | 66 g |
| heraf sukkerarter | 59 g |
| Protein | 2,3 g |
| Kostfibre | 11 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Frugtfigurer med æble, grønkål og pære fra Castus Grinebidder. 7 x 10 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag19,95 kr70 g 285,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Castus Grinebidder Frugtfigurer Æble 70 g
Castus Grinebidder Frugtfigurer Æble (70 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castus Grinebidder Frugtfigurer Æble eller udforske flere Slik & snacks .