Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
NødderJordnødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1374 kJ (328 kcal) |
| Fedt | 3,5 g |
| Kulhydrat | 67 g |
| heraf sukkerarter | 61 g |
| Protein | 3 g |
| Kostfibre | 7,7 g |
| Salt | 4,1 g |
Beskrivelse
Castus frugtpålæg med kakao i 160 g pakke, 10 stk à 16 g. Dansk produkt.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag16,95 kr160 g 105,94 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag16,95 kr160 g 105,94 kr/kg -
Spar Sidst set i dag19,95 kr160 g 124,69 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris