Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
NødderJordnødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1319 kJ (315 kcal) |
| Fedt | 2,2 g |
| Kulhydrat | 68 g |
| heraf sukkerarter | 62 g |
| Protein | 1,8 g |
| Kostfibre | 6,6 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Castus frugtpålæg med blåbær i 160 g pakke, 10 stk à 16 g. Dansk produkt.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag16,95 kr160 g 105,94 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag16,95 kr160 g 105,94 kr/kg -
Spar Sidst set i dag17,95 kr160 g 112,19 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris