Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Vegansk
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
NødderJordnødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1310 kJ (310 kcal) |
| Fedt | 3,5 g |
| Kulhydrat | 61 g |
| heraf sukkerarter | 57 g |
| Protein | 2,5 g |
| Kostfibre | 13 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Castus frugtstænger med figen. 5 stænger à 20 g, i alt 100 g.
Priser i dag (9 butikker)
Vis grænsehandel-
BilkaToGo Sidst set i dag10,00 kr100 g 100,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag10,00 kr100 g 100,00 kr/kg -
Meny Sidst set i dag15,00 kr100 g 150,00 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag18,03 kr100 g 180,30 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag18,03 kr100 g 180,30 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag19,50 kr100 g 195,00 kr/kg -
Spar Sidst set i dag19,95 kr100 g 199,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris