Casaneo Penne Rigate Fuldkorn Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 152 kJ (36 kcal) |
| Fedt | 2,6 g |
| Kulhydrat | 70,9 g |
| heraf sukkerarter | 2,3 g |
| Protein | 12,7 g |
| Kostfibre | 7,9 g |
| Salt | 0,6 g |
Beskrivelse
Casaneo penne rigate pasta med fuldkorn økologisk i 500 g pakning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag12,16 kr500 g 24,32 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Casaneo Penne Rigate Fuldkorn Økologisk 500 g
Casaneo Penne Rigate Fuldkorn Økologisk (500 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 12,16 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Casaneo Penne Rigate Fuldkorn Økologisk eller udforske flere Kolonial .