Casa Italia Pizzamel Tipo 1 Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 144 kJ (34 kcal) |
| Fedt | 1,4 g |
| Kulhydrat | 6,6 g |
| heraf sukkerarter | 1,2 g |
| Protein | 1,2 g |
| Kostfibre | 5,4 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk pizzamel tipo 1 fra Casa Italia i 1 kg pakning. Til pizzadeig.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr1 kg 24,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Casa Italia Pizzamel Tipo 1 Økologisk 1 kg
Casa Italia Pizzamel Tipo 1 Økologisk (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Casa Italia Pizzamel Tipo 1 Økologisk eller udforske flere Kolonial .