Beskrivelse
Mælkechokolade is fra Carte d'Or i 1 liters pakke. Klassisk chokoladeis.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Rumænien |
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 851 kJ (204 kcal) |
| Fedt | 76 g |
| Kulhydrat | 29 g |
| heraf sukkerarter | 23 g |
| Protein | 31 g |
| Kostfibre | 2 g |
| Salt | 2 g |
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag64,95 kr1000 ml 64,95 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris