Carmex Strawberry

Carmex Strawberry
10 g

Personlig pleje›Kropspleje

22,95 kr– 23,00 kr

Billigste pris 22,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Carmex læbepomade med jordbærflavor, 10 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    10 g2295,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    23,00 kr
    10 g2300,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    23,00 kr
    10 g2300,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

23 kr23 kr23 kr23 kr23 kr23 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Carmex Strawberry 10 g

Carmex Strawberry fra Carmex (10 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Bilka til 23,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Carmex Strawberry eller udforske flere Personlig pleje.