Beskrivelse
Revet peberrod fra Carlsens i 40 g pakke.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 5110 kJ (1230 kcal) |
| Fedt | 56 g |
| Kulhydrat | 96 g |
| heraf sukkerarter | 70 g |
| Protein | 43 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 57 g |
Priser i dag (2 butikker)
-
Rema 1000 Sidst set i dag7,50 kr40 g 187,50 kr/kg -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag14,00 kr40 g 350,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris