Carlsberg Pilsner

Carlsberg Pilsner
330 ml

Drikkevarerݯl

120,00 kr– 129,95 kr

Billigste pris 120,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Carlsberg Pilsner øl, 33 cl, 30 stykker i kasse.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    120,00 kr
    330 ml363,64 kr/l
  • SparSidst set i dag
    129,95 kr
    330 ml393,79 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    129,95 kr
    330 ml393,79 kr/l

Prishistorik (30 dage)

120 kr125 kr130 kr135 kr140 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Carlsberg Pilsner 330 ml

Carlsberg Pilsner (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 120,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 129,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Carlsberg Pilsner eller udforske flere Drikkevarer.