Carlsberg Carl's Special

Carlsberg Carl's Special
330 ml

Drikkevarerݯl

6,00 kr– 10,95 kr

Billigste pris 6,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi160 kJ (39 kcal)

Beskrivelse

Carlsberg Carl's Special øltype i 33 cl dåse.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGo6 for 30,00 kr · 5,00 kr/stk · spar 6,00 krSidst set i dag
    6,00 kr
    330 ml18,18 kr/l
  • SparSidst set i dag
    7,95 kr
    330 ml24,09 kr/l
  • MenySidst set i dag
    8,95 kr
    330 ml27,12 kr/l
  • Min Købmand6 for 54,95 kr · 9,16 kr/stk · spar 10,75 krSidst set i dag
    10,95 kr
    330 ml33,18 kr/l

Prishistorik (30 dage)

6 kr7 kr8 kr9 kr10 kr11 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Carlsberg Carl's Special 330 ml

Carlsberg Carl's Special fra Carlsberg (330 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 6,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 10,95 kr — en forskel på 83%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Carlsberg Carl's Special eller udforske flere Drikkevarer.