Cantuccini Caterina
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 193 kJ (46 kcal) |
| Fedt | 15,3 g |
| Kulhydrat | 67,5 g |
| heraf sukkerarter | 21,1 g |
| Protein | 12,3 g |
| Kostfibre | 5,2 g |
| Salt | 2,7 g |
Beskrivelse
Cantuccini Caterina mandelkager fra Italien, 200 g.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag29,95 kr200 g 149,75 kr/kg -
Spar Sidst set i dag29,99 kr200 g 149,95 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag34,95 kr200 g 174,75 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Cantuccini Caterina 200 g
Cantuccini Caterina (200 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 34,95 kr — en forskel på 17% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cantuccini Caterina eller udforske flere Brød & kager .