C.C. Hansen Engangshandsker Pudderfri

C.C. Hansen Engangshandsker Pudderfri
40 stk

Personlig pleje›Accessories

37,95 kr– 49,95 kr

Billigste pris 37,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

C.C. Hansen nitrilhandsker pudderfri, størrelse M, 40 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    37,95 kr
    40 stk0,95 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    49,95 kr
    40 stk1,25 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    49,95 kr
    40 stk1,25 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af C.C. Hansen Engangshandsker Pudderfri 40 stk

C.C. Hansen Engangshandsker Pudderfri fra C.C. Hansen (40 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 37,95 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Spar til 49,95 kr — en forskel på 32%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe C.C. Hansen Engangshandsker Pudderfri eller udforske flere Personlig pleje.