Budget Omega 3-6-9

Budget Omega 3-6-9
140 stk

Personlig pleje›Helse & kosttilskud

31,50 kr– 45,00 kr

Billigste pris 31,50 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Budget Omega 3-6-9 kosttilskud, 140 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    31,50 kr
    140 stk0,23 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    45,00 kr
    140 stk0,32 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    45,00 kr
    140 stk0,32 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Budget Omega 3-6-9 140 stk

Budget Omega 3-6-9 fra Budget (140 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 31,50 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 45,00 kr — en forskel på 43%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Budget Omega 3-6-9 eller udforske flere Personlig pleje.