Brit Vådfoder i sovs med kylling junior

Brit Vådfoder i sovs med kylling junior
100 g

Dyremad›Katte

8,52 kr

Billigste pris 8,52 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit vådfoder i sovs med kylling til junior hunde. 100 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    8,52 kr
    100 g85,20 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    8,52 kr
    100 g85,20 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    8,52 kr
    100 g85,20 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

8 kr9 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Vådfoder i sovs med kylling junior 100 g

Brit Vådfoder i sovs med kylling junior fra Brit (100 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 8,52 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Vådfoder i sovs med kylling junior eller udforske flere Dyremad.