Bree Free Alkoholfri White
Produkt Detaljer
Mærkninger
🍷Alkoholfri
| Oprindelse | Tyskland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 72 kJ (19 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 4,2 g |
| heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
Beskrivelse
Bree Free alkoholfri hvidt vin. 0,75 liters flaske.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i går29,99 kr750 ml39,99 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i går29,99 kr750 ml39,99 kr/l
Fakta TysklandSidst set i går29,99 kr750 ml39,99 kr/l
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i går33,33 kr750 ml44,44 kr/l
35,00 kr750 ml46,67 kr/l
Scandinavian ParkSidst set i går35,99 kr750 ml47,99 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Bree Free Alkoholfri White 750 ml
Bree Free Alkoholfri White fra Bree (750 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Scandinavian Park til 35,99 kr — en forskel på 20%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bree Free Alkoholfri White eller udforske flere Drikkevarer.


